Алюмінієвий профіль для розсувних систем


Алюмінієві розсувні системи – цікаве архітектурне рішення для будівель самого різного призначення. З їх допомогою вітальня перетворюється в мальовничу терасу, відкрите вікно не займає весь вільний простір балкона, а вхід в офісний центр або готель виглядає стильно, залишаючись при цьому функціональним. Компанія ТОВ «ЗЕНІТ КО» пропонує вироби відмінної якості:

  • Ми виготовимо алюмінієві розсувні системи по вашому проекту.
  • Спроектуємо розсувну алюмінієву конструкцію з нуля, після чого виготовимо її з якісного профілю.

алюмінієвий профіль для розсувних системПри необхідності допоможемо купити алюмінієвий профіль для розсувних систем оптом. В наявності – все необхідне для виготовлення розсувних вікон, дверей, внутрішніх і зовнішніх перегородок.

Готові розсувні алюмінієві конструкції поставляються в вигляді конструктора, повністю готового до складання та встановлення на об’єкті. Замовлення великого обсягу можемо укомплектувати заповненням, наприклад, склопакетами.

На практиці не існує типових рішень. Вартість і терміни виконання для кожного замовлення розраховуються індивідуально.

Ми доставляємо нашу продукцію для розсувних систем по всій Україні, використовуючи для цього послуги транспортних компаній. У Києві за попередньою домовленістю з нашим співробітником доступний самовивезення зі складу.

Особливості алюмінієвих розсувних систем

Ми використовуємо спеціальний алюмінієвий профіль для розсувних дверей, перегородок і вікон, в надійності і довговічності якого повністю впевнені:

  • Крім профілю, в системі передбачені всі необхідні комплектуючі – кріплення, заглушки, перехідники тощо.
  • Глибина алюмінієвого профілю для розсувних систем дозволяє встановлювати склопакет завтовшки до 14 мм. Як правило, це «холодні» конструкції, призначені для фойє офісних і торгових центрів, зимових садів, літніх терас, неопалюваних балконів або лоджій і так далі.
  • Ми обладнали виробництво сучасними лініями по обробці і фарбуванню заготовок. При необхідності пофарбуємо на видимі поверхні полімерно-порошкове покриття будь-якого потрібного кольору за системою RAL.

ТОВ «ЗЕНІТ КО» не монтує конструкції, тому ми в основному співпрацюємо з компаніями і приватними підприємцями, які виконують подібні роботи під ключ. Якщо ви – приватна особа, але здатні самостійно організувати установку розсувної алюмінієвої конструкції, з задоволенням виконаємо ваше замовлення.