Офісні перегородки з алюмінієвого профілю


Щоб оптимально організувати простір офісів великої площі, сучасні дизайнери інтер’єрів використовують алюмінієвий профіль для офісних перегородок. Український виробник ТОВ «ЗЕНІТ КО» розробив власну систему ОфісПро. У ній передбачено все необхідне для подібних конструкцій будь-якого масштабу і складності:

  • Можливо виготовлення алюмінієвих перегородок в офіс як в повну висоту приміщення, так і низьких конструкцій перильного типу.
  • Як заповнення можуть бути два скла з або без жалюзі, непрозорі композитні панелі, а також листи гіпсокартону, МДФ або ДСП.
  • При використанні звукоізоляційних матеріалів, наприклад, мінеральної вати, можливе зниження звукопроникності до 48 дБ.
  • Стандартна глибина нашого алюмінієвого профілю для офісних перегородок складає 70 мм. Передбачено спеціальні профілі з каналами для прокладки телекомунікаційних проводів і напруги до робочих місць. Вони забезпечують простий і швидкий доступ до електричної мережі.
  • Велика номенклатура поворотних елементів дозволяє надати перегородок для офісу будь-яку топологію – допускаються кути не тільки 90 °.

Алюмінієвий профіль для перегородок за бажанням замовника забарвлюється в будь-який колір з системи RAL або анодується.

алюмінієвий профіль для офісних перегородок

Замовити алюмінієві перегородки за розумною в Києві ціною

Ми співпрацюємо з будівельними та ремонтними компаніями, дизайнерами та іншими особами, які надають послуги під «ключ» або здатними організувати монтажні роботи на об’єкті. Ви можете:

  • купити алюмінієвий профіль для офісних перегородок і необхідні комплектуючі до нього оптом;
  • замовити виготовлення алюмінієвих перегородок в офіс по вашому проекту;
  • замовити проектування з повним розрахунком і подальшим виробництвом.

Готові вироби поставляються розібраними у вигляді конструктора. Так вони займають менше місця при транспортуванні. Для кваліфікованих монтажників збірка не складає труднощів.

За індивідуальною домовленістю ми можемо розмістити замовлення на виготовлення склопакетів або іншого заповнення у наших партнерів.

Вартість кожного замовлення прораховується окремо. Як безпосередній виробник, ми запропонуємо оптимальні в Києві ціни на алюмінієві перегородки офісні.

Доставляємо продукцію по всій Україні – ми співпрацюємо з транспортними службами. У Києві можливий самовивіз.

На всі питання по виготовленню алюмінієвого профілю і офісних перегородок з нього дадуть відповідь наші менеджери. Щоб залишити заявку, використовуйте форму на саті.