Замовити алюмінієві вікна у виробника в Києві


Незважаючи на агресивну експансію пластика, вікна з алюмінію зберігають високу популярність, особливо в будівництві офісних, виробничих, адміністративних, комерційних будівель, а також сучасних приватних котеджів. Причина – високі експлуатаційні якості алюмінієвого профілю при цілком адекватною ціною.

 • Здатність навантаження вікна з алюмінієвого профілю набагато більше, ніж у пластикових або дерев’яних рам. З їх допомогою створюється панорамне скління без додаткових горизонтальних або вертикальних імпостів. До того ж мінімальна ширина видимої частини рами становить 45 мм, що додатково розширює світловий отвір.
 • Вікна з алюмінію стійкі до екстремальних умов зовнішнього середовища. Вони зберігають експлуатаційні характеристики при температурах від -55 до +80 градусів Цельсія. Металу байдужі вітер, град, сонячні промені або перепади вологості.
 • Алюмінієвий профіль для вікон зберігає свою геометрію. Таким виробам не властиві перекоси рами.
 • Алюмінієві вікна наділені найвищим рівнем пожежної безпеки.
 • Розрахунковий експлуатаційний термін навіть для дешевого алюмінієвого вікна складає близько 25 років. При цьому їх не потрібно перефарбовувати.

aluminievie_okna
Щоб поліпшити технічні характеристики, компанія ТОВ «Зеніт КО» з Києва розробила власну систему алюмінієвого профілю для вікон «Люкс mini». У ній оптимізована геометрія. В результаті знизилася вага готового виробу, але показники за міцністю залишилися незмінними. Рама збирається за допомогою механічних стиків – під час транспортування конструктор займає мінімум місця, і забезпечується швидкий монтаж на об’єкті.

Пропонуємо купити алюмінієві вікна за вигідною ціною

Ми – виробник алюмінієвого профілю, і вікон з нього. Це означає, що вартість готових виробів у нас буде істотно нижче. Якщо ви – компанія, яка надає послуги «під ключ» з будівництва або скління об’єктів, ми станемо вашим надійним і добросовісним партнером. Гарантуємо бездоганну якість:

 • Розрахунки виконує команда досвідчених конструкторів – вартість їх роботи входить в базову ціну алюмінієвих вікон.
 • Виробничий цех оснащений сучасним обладнанням з розкрою профілю.
 • Розрахунки виконує команда досвідчених конструкторів – вартість їх роботи входить в базову ціну алюмінієвих вікон.
 • Наші алюмінієві вікна розраховані на заповнення від скла 4 мм до с / п 44 мм.
 • Передбачено фарбування полімерно-порошковими барвниками в будь-який колір за шкалою RAL, а також анодування та декорування під дерево.
 • Ми використовуємо надійну фурнітуру під третій європаз торгових марок GU (Німеччина), Fapim (Італія), Stublina (Сербія), CVL (Іспанія).
 • Ущільнювальні елементи виготовляються з довговічною і зносостійкої гуми на основі етиленпропіленового каучуків (EPDM).

У нас можна замовити алюмінієві вікна в будь-якій кількості. Постійним і оптовим клієнтам передбачена спеціальна вартість.

Доставка алюмінієвих вікон з Києва – по всій Україні

Ми виготовляємо алюмінієві вікна в Києві для «теплого» і «холодного» скління. Виріб поставляється на об’єкт у вигляді розібраного конструктора і супроводжується технічною документацією по збірці.

Ми не постачаємо склопакети – їх необхідно замовляти окремо по наданим нами розмірами.

При необхідності менеджер компанії організовує пересилання продукції підходящої транспортною компанією. Є можливість самовивозу зі складу в Києві.

Щоб купити алюмінієве вікно, замовити розрахунок ціни або отримати додаткову інформацію, зателефонуйте нам або залиште онлайн заявку на сайті.

Наші роботи:aluminievie_okna

aluminievie_okna