Розрахунки і проектування алюмінієвих конструкцій


Конструкторський відділ компанії ТОВ «ЗЕНІТ КО» багато років займається розрахунком конструкцій з алюмінієвого профілю. Серед реалізованих проектів:

  • всі типи фасадів будівель;
  • зимові сади і оранжереї;
  • навісні модулі;
  • розсувні системи;
  • офісні перегородки;
  • засклення балконів і лоджій;
  • вікна та двері.

Накопичений досвід і висока кваліфікація інженерів-конструкторів дозволяють братися за розрахунок алюмінієвих конструкцій будь-якого масштабу і складності. В процесі розробки використовуються кращі світові ідеї і обов'язково дотримуються будівельні норми і стандарти України. При необхідності наші фахівці виїдуть на об'єкт для коригування вступних даних, уточнення деталей і вирішення інших конструкторських завдань.

Після завершення робіт ви отримуєте повний комплект конструкторської та виконавчої технічної документації.

Ми є розробниками і виробниками декількох спеціалізованих профільних систем, а також запустили власні виробничі потужності з виготовлення готових виробів. Якщо потрібно, наші фахівці реалізують ваш проект в найкоротші терміни. Єдине, чим ми не займаємося - це остаточний монтаж на об'єкті.

Ціна на розрахунок алюмінієвих конструкцій

Кожен проект - унікальний, тому виставити однозначний прайс і терміни на його розробку ми не можемо. Однак ми гарантуємо, що остаточна ціна розрахунку алюмінієвих конструкцій буде оптимальною - як в частині вартості наших послуг, так і за витратами на реалізацію.

При проектуванні алюмінієвих систем ми також враховуємо ваші побажання і наявний бюджет.

Терміни та вартість розрахунку алюмінієвих конструкцій визначаються на підставі вашого технічного завдання і вказуються в договорі на надання послуг. Надалі ми їх строго дотримуємося.

Щоб уточнити ваші запитання, запросити комерційну пропозицію або залишити заявку на розрахунок алюмінієвої конструкції, зателефонуйте менеджеру компанії або залиште заявку на сайті онлайн.