Профільні системи для алюмінієвих конструкцій


  Фасадна система

  фасадні системи дозволяють вирішувати широкий спектр функціональних і архітектурних завдань

  перейти

  Офіс ПРО

  система стаціонарних офісних перегородок призначена для комплексної реконструкції офісного простору

  перейти

  Люкс mini

  ширина видимої частини профілю складає 40 мм. збірка алюмінієвої конструкції здійснюється на механічних стиках.

  перейти

  ZT-69

  Тепла система алюминієвого профіля ZT-69

  перейти

Український розробник і виробник ТОВ «ЗЕНІТ КО» пропонує алюмінієві системи для конструкцій всіх типів. Конструкторський підрозділ нашої компанії розробив три серії профілів і допоміжних комплектуючих до них:

 • - Люкс «Mini» призначена для виготовлення вікон і дверей усіх популярних типів - з поворотним, відкидним, поворотно-відкидним відкриванням, а також штульпових дверних блоків і глухих фрамуг. Алюмінієві конструкції з цієї системи відрізняються розумною ціною при високій надійності і довговічності. Глибина профілю дозволяє встановлювати склопакет або інше наповнення товщиною від 4 до 24 мм.
 • - ОфісПро оптимізована для реалізації внутрішнього планування офісів. З її допомогою створюються будь-які типи перегородок - у всю висоту приміщення і перильного типу, з прозорим або непрозорим заповненням. Ця алюмінієва система сумісна з Люкс "Mini", що в рази розширює ваші дизайнерські можливості.
 • - Стійко-ригельна фасадна система для будівництва вітражних, які виступають, похилих фасадів будь-якого призначення. Вона підходить для вирішення складних сучасних архітектурних завдань.

Алюмінієві системи виготовляються на потужностях нашого партнера - заводу «Алюпол». Доступне фарбування в будь-який колір RAL або анодування поверхонь.

Алюмінієві конструкції ми виробляємо в власному цеху, обладнаному сучасними системами розкрою та обробки профілю.

Готовий виріб відправляється на об'єкт в розібраному, акуратно упакованому вигляді.

Купити алюмінієві системи: ціни виробника, доставка по Україні

Ми співпрацюємо з усіма, хто закуповує алюмінієві системи для виготовлення конструкцій, а також пропонує послуги установки «під ключ»:

 • - будівельними компаніями;
 • - архітектурними бюро;
 • - монтажними та ремонтними бригадами і так далі.

Чи можемо виконати замовлення приватної особи, але тільки в частині виготовлення - ми не займаємося безпосередньою установкою на об'єкті.

За індивідуальною домовленістю для алюмінієвих конструкцій замовимо заповнення - склопакети, теплоізоляційні блоки і непрозорі панелі.

Ціна алюмінієвих систем і конструкцій з них в кожному випадку розраховується індивідуально. Але ми гарантуємо розумну вартість на продукцію європейської якості. Терміни виготовлення - також індивідуальні.

Передбачено три способи доставки - самовивіз з Києва, за допомогою послуг перевізників чи пересилання транспортними перевізниками України. Її вартість обмовляється окремо.

Є питання або бажаєте розмістити замовлення на алюмінієві конструкції - надішліть заявку через сайт або зателефонуйте нашим менеджерам.