Зимовий сад з алюмінієвого профілю


Компанія ТОВ «Зеніт КО» – безпосередній виробник з Києва високоякісного алюмінієвого профілю і зимових садів з нього. Ми виготовимо для ваших клієнтів «теплі» і «холодні» конструкції будь-якого типу:

  • зимові сади з алюмінію, які не будуть опалюватися і відносяться до нежитлових або сезонно житлових приміщень – наприклад, лоджії, балкони, веранди, світлопрозорі прибудови і так далі;
  • житлові приміщення, що опалюються з помірним озелененням – такий алюмінієвий зимовий сад може бути частиною вітальні, кабінету, їдальні, творчої студії;
  • повноцінна оранжерея – в цьому випадку алюмінієвий зимовий сад опалюється і адаптований для комфортного перебування великої кількості різних рослин цілий рік, але не призначений для проживання.

Виконаємо замовлення по вашому проекту або розрахуємо зимовий сад з алюмінієвого профілю, спираючись на сформоване вами технічне завдання. У будь-якому випадку гарантуємо відмінну якість конструкції.

Наша компанія запропонує найвигідніші в Києві ціни на алюмінієві зимові сади. Для постійних і великих оптових клієнтів діють спеціальні знижки.

Характеристики зимових садів з алюмінієвого профілю ТОВ «Зеніт КО»

  • Зовнішній вигляд зимового саду з алюмінію відрізняється сучасною лаконічною естетикою.
  • Поверхні забарвлюються в будь-який колір за шкалою RAL.
  • Алюмінієві зимові сади витримують сильні навантаження з боку навколишнього середовища – різкі перепади температури від -55 до + 80 ° С, дощ, шквальний вітер. Вони не схильні до корозії і не потребують перефарбування або іншу специфічному обробку.
  • Розрахунковий експлуатаційний період конструкцій становить 25 років і більше.

Ми не виготовляємо склопакети, але надаємо точні розміри для їх замовлення у сторонньої компанії.

Доставка зимових садів з Києва – по всій Україні

При необхідності менеджери ТОВ «Зеніт КО» організовують пересилання заготовок зручною вам транспортною компанією.

У Києві готову продукцію можна забрати самостійно.

Замовити розрахунок ціни зимового саду з алюмінієвого профілю, отримати додаткову інформацію, а також оформити заявку на виготовлення можна по телефону або через онлайн форму на нашому сайті.

Наші роботи:zimoviy_sad_z_alymiminiy

 

zimoviy_sad_z_alymiminiy

zimoviy_sad_z_alymiminiy

zimoviy_sad_z_alymiminiy

zimoviy_sad_z_alymiminiy