Алюмінієвий профіль для дверей


Алюмінієвий профіль для дверей

Прозорі скляні двері в алюмінієвій рамці — це зовсім інша атмосфера будинку або офісу. Компанія ТОВ « ЗЕНІТ КО » розробила алюмінієві профілі для дверей, які відповідають європейським стандартам якості. Наша система « Люкс MINI » поєднує:

  • Актуальний мінімалістичний дизайн. Мінімальна видима сторона рами складає 45 мм, при цьому зберігається висока здатність навантаження.

  • Високу конструкційну гнучкість. З цього алюмінієвого профілю для дверей виробляють вхідні групи наступних типів — одне і двостулкові орні, в т.ч.штульпові. Сумісність з надійною німецькою та італійською фурнітурою надає вам найширший вибір.

  • Проста збірка. Завдяки механічним стикам готовий виріб можна збирати прямо на об'єкті. Транспортування стала набагато простіше і дешевше.

Ми запропонуємо розумні ціни. Наші інженери доклали максимум зусиль, щоб продумати технологічну конструкцію. « Люкс MINI » відповідає високим технічним вимогам.

алюмінієвий профіль для дверей київ

Купити алюмінієвий профіль для дверей і готові конструкції з нього

Ми працюємо в трьох напрямках:

  • Продаж власного алюмінієвого профілю для дверей оптовими партіями для подальшого використання на вашому виробництві.

  • Виготовлення дверних блоків всіх типів по ваших кресленнях.

  • Виготовлення дверних блоків всіх типів по ваших кресленнях.Виготовлення дверних блоків всіх типів по ваших креслень.

Готовий виріб поставляється як зібраним і готовим до монтажу, так і у вигляді конструктора — збірка відбувається безпосередньо на об'єкті. Двері комплектуються надійною фурнітурою FAPIM (Італія), GEZE і GU (Німеччина). Готові деталі вже пофарбовані і не вимагають будь-якої додаткової обробки.

Ми не займаємося безпосередньо установкою, тому співпрацюємо переважно з великими будівельними організаціями і фірмами, які надають комплексні послуги заміру, проектування та монтажу. Але якщо вам потрібні двері з алюмінієвого профілю для себе, і ви організуєте їх установку — також із задоволенням виконаємо ваше замовлення.

Ціна алюмінієвого профілю для дверей і готових конструкторів, а також терміни поставки в кожному випадку розраховуються індивідуально.

алюмінієвий профіль для дверей

Доставка алюмінієвого профілю для дверей — по всій Україні

Передбачені кілька способів:

  • власний транспорт ТОВ « ЗЕНІТ КО »;

  • транспортні компанії, які здійснюють перевезення габаритних вантажів;

  • самовивіз зі складу за попередньою домовленістю з менеджером.

Вартість доставки алюмінієвого профілю для дверей в кожному випадку також індивідуальна.