Виготовлення алюмінієвих дверей в Києві


Компанія ТОВ «Зеніт КО» – український виробник дверей з алюмінієвого профілю, також робимо конструктори з будь-яких профілів. Профільна система призначена для виготовлення внутрішніх і зовнішніх вхідних груп різної конструкції:

 • двостулкових;
 • поворотних;
 • двері що гойдаються.

Алюмінієві двері встановлюються як в капітальний стіновий отвір, так і можуть бути частиною офісних перегородок з профілю. Залежно від місця монтажу, запропонуємо купити двері алюмінієві в «теплом» або «холодному» варіанті.

Ми гарантуємо розумну вартість на двері з алюмінієвого профілю – в Києві це буде оптимальне поєднання ціни та якості. Мінімальний час, який нам знадобиться для виконання замовлення – 5 робочих днів. Проте кінцева сума і терміни виготовлення залежать від обсягу замовлення і прораховуються індивідуально.

Запрошуємо до довгострокового партнерства компанії з Києва та інших міст України, що надають послуги по установці алюмінієвих дверей кінцевим споживачам в форматі «під ключ». Також із задоволенням виконаємо разове замовлення будь-якого обсягу. Завдяки обґрунтованими цінами співпрацю з нами – вигідно!

Двері з алюмінієвого профілю від ТОВ «Зеніт КО» – це завжди бездоганна якість

Цех має сучасне обладнання для розкрою й фінішної обробки профілю. Роботу з виробництва алюмінієвих дверей виконують кваліфіковані майстри під контролем досвідчених інженерів:

 • Після оформлення замовлення він передається в наш конструкторський відділ. Тут проводиться детальний розрахунок конструкції дверей з алюмінієвого профілю – ціна розрахунків під замовлення входить в базову вартість.
 • Далі замовлення запускається у виробництво.
 • На ваше замовлення алюмінієві двері забарвлюються в будь-який потрібний колір за шкалою RAL або піддаються анодуванню. Ми використовуємо полімерно-порошкові ЛФМ провідних виробників Європи. Можливо декорування «під дерево».
 • Після ретельної перевірки двері з алюмінієвого профілю упаковуються у вигляді конструктора. Особливість нашої профільної системи – швидкий монтаж за допомогою механічних стиків. Завдяки цьому в розібраному вигляді виріб займає мінімум місця і легко транспортується за допомогою кур’єрських компаній.
 • Кожна алюмінієві двері супроводжується докладною технічною документацією – складальними кресленнями, специфікаціями. Зібрати виріб на об’єкті зможе будь-який підготовлений фахівець.

Наша компанія не виготовляє склопакети – їх необхідно замовляти окремо. Для цього ми надаємо точні розміри.

Наші алюмінієві двері:

 • стійкі до корозії і зовнішніх погодних факторів, тому їх термін експлуатації перевищує 25 років;
 • мають лаконічний стильний зовнішній вигляд – видима ширина рами може бути зменшена до 45 мм;
 • оснащуються найкращою європейською фурнітурою під третій тип європаза торгових марок GU (Німеччина), Fapim (Італія), Stublina (Сербія), CVL (Іспанія);
 • забезпечують хорошу шумоізоляцію завдяки використанню зносостійких ущільнювачів з EPDM.

Двері з алюмінієвого профілю витримують робочі температури від -55 ° С до + 70 ° С.

Купити алюмінієві двері з доставкою з Києва в будь-який регіон України

Менеджери компанії організовують пересилання дверей з алюмінієвим профілем будь-яким зручним вам перевізником.

Щоб отримати більш детальну інформацію або оформити замовлення – зателефонуйте нам або залиште заявку онлайн.

Наші работи:

alyminievaya_dveralyminievaya_dveralyminievay_dver

alyminievaya_dver

alyminievaya_dveralyminievaya_dveralyminievaya_dver