Про компанію


Компанія ТОВ «ЗЕНІТ КО» одна з компаній, що розвиваються на ринку України.  ТОВ «ЗЕНІТ КО» працює на ринку України з 2003 року. Офіс компанії  знаходиться в м. Києві. Наша компанія виробляє свою продукцію на заводі компанії «Алюпол», який знаходиться в смт. Бородянка  Київської області.  ТОВ «Алюпол» є одним з кращих підприємств в Україні з виробництва алюмінієвих  профілів, що входить до складу холдингу «Група Кенти С. А.»-лідера алюмінієвої промисловості в Польщі та Центральній Європі. Сучасне обладнання для виробництва алюмінієвих профілів методом екструзії за технічними можливостями заводу не поступається кращим пресуючим підприємствам в Західній Європі.

alupol

10417

alupol2

ТОВ «ЗЕНІТ КО» пропонує до реалізації наступні види профілів укомплектовані фурнітурою FAPIM (виробництво Італії), GU (виробництво Німеччини), GEZE (виробництво Німеччини):

- алюмінієві профілі для вікон та дверей, а також вхідних груп і тамбурів;

- алюмінієві офісні перегородки;

- фасад стійко-рігельний (для прямих конструкцій)

Маємо в своєму розпорядженні власний виробничий цех з виготовлення алюмінієвих конструкцій і конструктора: розсувні системи, вікна, двері, перегородки, а також обробка рігеля прямого фасаду.

Конструктор - це набір порізаних профілів, підготовлених для складання виробу з фрезеруванням і штампуванням під стики, замки і т.д., укомплектований гумою, замками, стиками і т.д.

Здійснюємо технічну консультацію.

Спільно з компаніями, які здійснюють виготовлення і монтаж алюмінієвих конструкцій, реалізуються серйозні проекти.

Існує об'єктна знижка.