Алюмінієвий профіль для вікон


Алюміній як конструкційний матеріал для віконного скління має низку важливих переваг:

 • Він легкий і одночасно набагато міцніше і жорсткіше дерева або пластику. Наша компанія пішла ще далі – в спеціальній профільній системі Люкс MINI оптимізована геометрія і конфігурація перетину. Завдяки цьому вага готової конструкції знижується, а міцність залишається такою ж. Вікна з алюмінієвого профілю можна виготовити будь-якого потрібного розміру. При цьому розбивати їх на велику кількість стулок не обов’язково. Така рама витримує вагу навіть дуже масивних склопакетів.
 • Алюмінієвий віконний профіль адаптований до будь-яких умов навколишнього середовища. Сонячний ультрафіолет, екстремально різкі перепади температури, опади ніяк не позначаються на його зовнішньому вигляді і функціональності. Ми покриваємо нашу систему Люкс MINI шаром полімерної фарби. В процесі експлуатації раму не потрібно перефарбовувати.
  У алюмінієвого профілю для вікон найвищий клас пожежної безпеки. Він не займається і тим більше не підтримує горіння, не виділяє отруйних речовин. Для його механічної деформації потрібні дуже високі температури, зазвичай не досяжні при пожежі.
 • Віконний алюмінієвий профіль – найбільш екологічний матеріал. Тут спрацьовують мінімум два фактори – алюміній довговічніше основних своїх конкурентів і піддається стовідсоткової переробки.

Рама з алюмінієвого профілю для вікон серії Люкс MINI з’єднується за допомогою механічних стиків. Її можна транспортувати в компактному розібраному вигляді і збирати безпосередньо на об’єкті.
алюмінієвий профіль для вікон

Дополнительные преимущества нашего оконного алюминиевого профиля

 • Можливе виготовлення вікон з будь-яким способом відкривання – орних, відкидних, поворотних.
 • Дуже добре підходять для скління балконів, лоджій і веранд.
 • Передбачено третій європаз, тому можна встановити сучасну фурнітуру італійського та німецького виробництва.
 • Підходять для склопакетів товщиною до 24 мм.
 • Всі видимі поверхні забарвлюються в білий колір, металік або обробляються методом анодування (в цьому випадку зберігається природний колір алюмінію, але матеріал не окислюється і не мажеться).
 • Потрійне ущільнення стулок по периметру забезпечує високий рівень герметичності і звукоізоляції.

Ціни на алюмінієвий профіль для вікон

Ми продаємо як саму профільну систему оптовим покупцям, так і вже готові віконні рами, виготовлені за вашими кресленнями або спроектовані нашими інженерами-конструкторами. Але наша компанія не займається монтажем виробів на об’єкті.

Ціна алюмінієвого профілю в кожному випадку розраховується індивідуально і вона завжди буде розумною. Гарантуємо відмінну якість.

Можлива доставка по Україні транспортними компаніями.