Алюмінієвий профіль для вікон


Алюміній як конструкційний матеріал для віконного скління має низку важливих переваг:

 • Він легкий і одночасно набагато міцніше і жорсткіше дерева або пластику. Наша компанія пішла ще далі – в спеціальній профільній системі Люкс MINI оптимізована геометрія і конфігурація перетину. Завдяки цьому вага готової конструкції знижується, а міцність залишається такою ж. Вікна з алюмінієвого профілю можна виготовити будь-якого потрібного розміру. При цьому розбивати їх на велику кількість стулок не обов’язково. Така рама витримує вагу навіть дуже масивних склопакетів.
 • Алюмінієвий віконний профіль адаптований до будь-яких умов навколишнього середовища. Сонячний ультрафіолет, екстремально різкі перепади температури, опади ніяк не позначаються на його зовнішньому вигляді і функціональності. Ми покриваємо нашу систему Люкс MINI шаром полімерної фарби. В процесі експлуатації раму не потрібно перефарбовувати.
  У алюмінієвого профілю для вікон найвищий клас пожежної безпеки. Він не займається і тим більше не підтримує горіння, не виділяє отруйних речовин. Для його механічної деформації потрібні дуже високі температури, зазвичай не досяжні при пожежі.
 • Віконний алюмінієвий профіль – найбільш екологічний матеріал. Тут спрацьовують мінімум два фактори – алюміній довговічніше основних своїх конкурентів і піддається стовідсоткової переробки.

Рама з алюмінієвого профілю для вікон серії Люкс MINI з’єднується за допомогою механічних стиків. Її можна транспортувати в компактному розібраному вигляді і збирати безпосередньо на об’єкті.

Алюмінієві профілі системи ZT69 призначені для виготовлення різних типів виробів і конструкцій. Ці конструкції відповідають підвищеним вимогам по теплоізоляції і шумоізоляції. З профілів цієї системи і комплектуючих виробів можливе виготовлення наступних видів продукції:

– вікна та двері різних варіантів конструкцій;

– вітражі та вхідні групи.

Віконно-дверна система ZT69 вкомплектована поліамідним термомостом 24 мм і має базову глибину 69мм для рами і 77,5мм для стулки.

Кути конструкцій збираються на універсальні стики, фіксація яких можлива інструментом для обтискання кутів або механічним способом. Всі заставні вироби повинні встановлюватися на двокомпонентний клей. Використання клею гарантує герметичність і жорсткість з’єднань.

Система профілів ZT69 відрізняється простими операціями механічної підготовки для складання конструкцій. Це значно спрощує складальні роботи, знижує трудомісткість і підвищує якість виробів.

Можливе застосування двох типів порогів: з терморозривом і без терморозрива. Як заповнення в конструкціях цієї серії використовуються склопакети від 24 мм до 48 мм та інші заповнення (композитні матеріали, сендвіч-панелі), товщиною 24 – 38 мм. алюмінієвий профіль для вікон

Додаткові переваги нашого віконного алюмінієвого профілю

 • Можливе виготовлення вікон з будь-яким способом відкривання – орних, відкидних, поворотних.
 • Дуже добре підходять для скління балконів, лоджій і веранд.
 • Передбачено третій європаз, тому можна встановити сучасну фурнітуру італійського та німецького виробництва.
 • Підходять для склопакетів товщиною до 24 мм.
 • Всі видимі поверхні забарвлюються в білий колір, металік або обробляються методом анодування (в цьому випадку зберігається природний колір алюмінію, але матеріал не окислюється і не мажеться).
 • Потрійне ущільнення стулок по периметру забезпечує високий рівень герметичності і звукоізоляції.

Ціни на алюмінієвий профіль для вікон

Ми продаємо як саму профільну систему оптовим покупцям, так і вже готові віконні рами, виготовлені за вашими кресленнями або спроектовані нашими інженерами-конструкторами. Але наша компанія не займається монтажем виробів на об’єкті.

Ціна алюмінієвого профілю в кожному випадку розраховується індивідуально і вона завжди буде розумною. Гарантуємо відмінну якість.

Можлива доставка по Україні транспортними компаніями.