Конструкційний алюмінієвий профіль


Компанія ТОВ « ЗЕНІТ КО » пропонує купити конструкційний алюмінієвий профіль власної розробки. У нашому асортименті представлено три базові серії, що надають повний набір комплектуючих для виготовлення:

  • Вікон, дверних груп, веранд, скління балконів і лоджій — це система « Люкс MINI ». Вона сумісна з сучасною європейською фурнітурою і стикується з іншими типами нашого алюмінієвого конструкційного профілю.

  • Офісних перегородок — за допомогою системи Офіс Про легко реалізувати найсміливіші проекти по організації внутрішнього простору і робочих зон.

  • Скляних фасадів, зимових садів — наш конструкційний алюмінієвий профіль підходить для створення як базових, так і складних конфігурацій, наприклад, похилих, вітражних, навісних фасадних конструкцій.

Механічне з'єднання компонентів за допомогою стійко-ригельного кріплення забезпечує високу механічну міцність і інженерну гнучкість. Підготовлені частини конструкції можна перевозити окремо один від одного і збирати безпосередньо на об'єкті. Таким чином знижуються витрати на доставку.

конструкційний алюмінієвий профіль

Інші переваги наших конструкційних алюмінієвих профілів

Ми виробляємо наші конструкційні алюмінієві профілі на одному з кращих підприємств України — заводі « Алюпол », оснащений сучасним обладнанням. Фахівці ТОВ « ЗЕНІТ КО » контролюють відповідність всіх технологічних процесів заданим умовам. Тому ми гарантуємо бездоганну якість кожної одиниці нашої продукції.

Щоб запропонувати оптимальні ціни на конструкційний алюмінієвий профіль, інженери-конструктори провели велику роботу. В результаті скрупульозних розрахунків, багатоетапних досліджень і практичних випробувань була підібрана особлива конфігурація перетину, яка забезпечує:

  • достатню механічну міцність;

  • легкість готових виробів;

  • зниження витрат на виробництво.

Це означає, що у нас ви можете купити конструкційний алюмінієвий профіль -   один з кращих в   Україні за формулою ціна - якість.

Щоб підвищити стійкість і привабливість виробів, ми фарбуємо всі видимі поверхні довговічною полімерною фарбою в потрібний для Замовника колір відповідно до шкали RAL. Також згідно з вимогами замовлення декоруємо або анодуємо профіль.

Купити конструкційний алюмінієвий профіль з доставкою з Києва по всій Україні

Щоб оформити замовлення, зв'яжіться з нашим менеджером. Ціна конструкційного профілю в кожному випадку розраховується індивідуально. На великі партії і постійним клієнтам надаємо індивідуальні знижки.

Організуємо доставку товару з Києва в будь-який іншє місто. У нашому розпорядженні — власний транспорт, а також ми співпрацюємо з провідними транспортними службами України.

Якісний конструкційний алюмінієвий профіль — основа архітектури майбутнього.