Система ОфісПро


Особливості:

   Система ОфісПро призначена для створення офісних та інших інтер'єрів, дозволяє проектувати конструкції, як у всю висоту приміщення, так і низькі (перильні) перегородки.

   Стандартна глибина системи - 70 мм. За бажанням замовника конструкцію можна заповнити одинарним і подвійним склінням, а також непрозорою композитної панеллю товщиною 5 мм, гіпсокартоном, МДФ і ДСП товщиною 10 мм.  Звуконепроникність (до 48 дБ) досягається заповненням теплозвукоізоляційною ватою.

   Система ОфісПро дозволяє зручно розмістити мережеві, електричні та телефонні комунікації. Всі дроти можуть прокладатися всередині перегородки в спеціальному профілі, який забезпечує вільний доступ до проводів і вихід в будь-якому зручному місці.

   Розроблений новий механізм дозволяє встановлювати внутрішні штори-жалюзі і управляти ними на будь-якій висоті. Широкий асортимент поворотних стійок забезпечить створення перегородки з кутами поворотів 90 °, а також виготовлення "Т" перегородок. З використанням труби, можливо, отримати будь-який кут повороту.

   Технологія складання перегородок системи ОфісПро дуже проста. Всі заготовки крім дверних профілів ріжуться під кутом 90 ° як на виробництві, так і за місцем монтажу, а імпостні ригеля фіксуються за допомогою кутових стиків.

Mінімaльнa видимa шиpинa paми 38 мм
Mінімaльнa видимa шиpинa cтулки90 мм
Mінімaльнa видимa шиpинa імпocту38 мм
Глибинa paми / cтулки 67 мм / 49 мм
Bиcoтa фaльцa10 мм
3aпoвнення 4, 5, 6, 10 мм
Toвщинa алюмінієвої cтінки1,15 /1,3 мм
Пpивeдeний опір тeплoпepeдaчі0,32 м2* K/Bт
Повітропроникність0,40 кг/м2*час
Індeкc ізoляціі зовнішнього шyмудо 48 дБA

КАТАЛОГ по даній серії ви можете: